Контактирајте не

Laiwu челик група Zibo сидро синџир копродукции, Ltd

адреса

Zichuan округ, Zibo Сити, провинцијата Шандонг

Е-пошта

телефон

+ 86-533-5060247 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?